Praeitis
2019 m. balandžio 12-13 d.  Europa Royale Kaunas hotel,organizuotas tarptautinis Europos muskuloskeletalinės sistemos radiologų draugijos (ESSR) remiama praktinė konferencija – ESSR Outreach MSK US course. Konferencijoje dalyvavo 80 dalyvių iš 6 šalių.
Ataskaita anglų kalba rasite čia
Oficiali svetainė www.essr.lt

 
2019 m. kovo 1-2 d. Vilniuje, Karolinos konferencijų centre įvyko seminaras "Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostika. I lygis. Pagrindai". Sąnarių pagrindų mokinosi 16 dalyvių.


 
2019 m. vasario 15 d. Kaune, LSMU Sporto institute, Kalniečių g. 231 įvyko konferencija "Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos pagrindai kineziterapeutams". Sąnarių pagrindų mokinosi 23 dalyvių.


2018 m. gruodžio 7-8 d. Vilniuje, Karolinos konferencijų centre
 įvyko seminaras "Sąnarių ultragarsinės diagnostikos įvadas". Sąnarių pagrindų mokinosi 18 dalyvių.


2018 m. lapkričio 29 d. Vilniuje, Karolinos konferencijų centre vyko RSUDD konferencija „Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos indikacijos“


2018 m. balandžio 19-21 d. Kaune, Verslo lyderių centre įvyko trečioji RSUDD draugijos konferencija skirta Smulkių sąnarių ultragarsinei diagnostikai. Pirmoji diena buvo išimtinai praktinė, o likusios dvi - teorinės. Užsiregistravusių dalyvių skaičius - 56. Draugijos susirinkimo metu buvo patvirintos raumenų ir skeleto ultragarsinių tyrimų atsakymų rekomendacijos.
Akimirkas iš konferencijos praktinės dalies rasite čia
Akimirkas iš konferencijos teorinės dalies rasite čia.


2018 m. sausio 26-27 d. Birštone Eglės sanatorijoje įvyko jau antroji Žiemos mokykla 2018.
"Dėl pačių kursų (niekaip nesistengiant įtikti) vieni geriausių, kiek esu buvus mokymo prasme.  Vien dėl to norisi būti ten, kad labai sutampa požiūris į mokslą. Lietuvoje dažniausiai yra visiškai atvirkščiai - stengiamasi slėpti, nerodyti, gi, konkurentai. Nors yra visiškai priešingai - mokydamas kitus tobulėji pats.  Kažkaip tuo vadovaudamasi stengiuosi savo žinias perteikti studentams, kuriems dėstau. Tikrai tikrai gerbiu už tokį požiūrį. Man tai yra kažkas tokio, kai žmogus atranda save, sugeba realizuoti ir iš to gyventi. Nuoširdžiai ačiū..."
"Na visgi negaliu neparašyti. Reikėtų daug kam pasimokyti, kaip rengti konferencijas. Mane sužavėjo. Padalomoji medžiaga išsamiai paruošta, informacija optimaliai dozuota, praktiškai viską galima išsibandyti - taip turėtų atrodyti konferencijos. Ir aišku dar pasidarė visai smagu, nes pamačiau kad susigaudau..."
Akimirkas iš seminaro rasite čia.2017 m. lapkričio 24 d. LSMU Kauno Klinikų Vaikų chirurgijos klinikoje įvyko konferencija, skirta Vaikų klubo vystymosi displazijos šiuolaikinei diagnostikai. Šis seminaras buvo organizuojamas kartu su Lietuvos Vaikų Ortopedų Traumatologų Draugija. Seminare susirinko daugiau nei 50 dalyvių iš visos Lietuvos. Konferencijos vaizdinė medžiaga patalpinta į RSUDD ir LVOTD svetainėse ir prieinama tik draugijų nariams.
Akimirkas iš seminaro rasite čia.


2017 m. spalio 15-18 d. Telavive, Izraelyje tarptautinėje raumenų ir skeleto draugijoje MUSOC (angl. Musculoskeletal Ultrasound Society) dalyvavo trys RSUDD draugijos nariai: Saulius Rutkauskas, Algirdas Šukys ir Darius Dicevičius. 2017 m. balandžio 21-22 d. Kaune, Best Baltic Kaunas viešbutyje vyko antroji RSUDD draugijos konferencija skirta Kelio sąnario UG diagnostikai. Užsiregistravusių dalyvių skaičius - 76, savanarių - 10. Draugijos susirinkimo metu buvo perrinkta valdyba.
Daugiau informacijos rasite čia. Akimirkas iš seminaro rasite čia


2017 m. sausio 25-28 d. Palangoje, Atostogų parke, vyko pirmoji Žiemos mokykla 99. Pradedančiųju dalyvių buvo 30, pažengusiųjų - 25. Seminare taip pat dalyvavo 11 savanorių.
Akimirkas iš seminaro rasite čia


2016 m. spalio 28-29 d. Šiaulių respublikinėje ligoninėje vyko Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos seminaras


2016 m. spalio 8 d. LSMU Vaikų klinikos auditorijoje vyko Vaikų raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos seminaras


2016 m. birželio 3-4 d. LSMU Sporto institute vyko Raumenų ir skeleto ultragarsinės diagnostikos seminaras2016 m. gegužės 27 d. Lietuvos sporto universitete, Karjeros ir kompetencijų plėtotės centre vyko “Sąnarių ultragarsinės diagnostikos įvadinis seminaras“2016 gegužės 6-7 d. Tauragės ligoninėje 
įvyko išvažiuojamasis seminaras, kuriame dalyvavo 8 gydytojai.2016 balandžio 29 d.
Kaune MAGNUS viešbutyje įvyko pirmoji RSUDD konferencija skirta Peties sąnario ultragarsinei diagnostikai.
Daugiau informacijos rasite čia. Akimirkas iš konferencijos rasite čia.
 2016 vasario 26-27 d. LSMU Kauno klinikų Radiologijos klinikoje  įvyko trečiasis seminaras, kuriame dalyvavo 15 gydytojų. 
"Labai įdomus ir naudingas seminaras apie raumenų ir skeleto sistemos ultragarsinės diagnostikos pagrindus. Profesionaliai paruoštos paskaitos, kuriose puikiai išdėstyta anatomija ir ultragarsinės diagnostikos pagrindai. Lektorius S. Rutkauskas noriai dalinasi didele asmenine patirtimi atliekant tyrimą ultragarsu, įtraukia į diskusiją, išsamiai atsako į užduodamus klausimus. Labai patiko galimybė mokytis savarankiškai echoskopuoti prižiūrint lektoriui ir išsamiai sprendžiant iškilusius klausimus." Kurso dalyviai
2016 vasario 12-13 d. Klaipėdos universitetinėje ligoninėje įvyko antrasis išvažiuojamasis seminaras, kuriame dalyvavo 12 gydytojų. 
"...Su šiuo diagnostikos metodu supažindino lektorius S. Rutkauskas. Mūsų kolektyvas įgyjo daug žinių, kurias jau pradėjome taikyti praktikoje. Įsitikinome, kad mokėjimas echoskopuoti, gebėjimas suprasti tai ką matai echoskopijos metu, pagreitina diagnozės nustatymą, gydymo taktikos pasirinkimą, atliekant įvairias manipuliacijas echoskopu, pacientas yra žymiai saugesnis. Tikiuosi ateityje kaip ir chirurgas, ir urologas savo praktikoje naudoja echoskopiją, taip ir traumatologas mokės ir plačiai taikis pats šį tyrimo metodą. Norime padėkoti lektoriui ir laukiam sugrįžtant." Kurso dalyviai
 


2015 lapkričio 27-28 d. Šilutės ligoninėje įvyko pirmas išvažiuojamasis seminaras, kuriame dalyvavo 18 gydytojų.